Men's Week to… …pionierski projekt skierowany do studentów, którzy właśnie wkraczają w świat prawdziwych mężczyzn. Poszerzanie horyzontów, rozwijanie pasji, kształtowanie gustów. Biznes, sport, rozrywka, kultura. Wszystko, co chodzi mężczyźnie po głowie!

Pięć ekscytujących, energetycznych, przepełnionych atrakcjami męskich dni. Dziesiątki spotkań, warsztatów i atrakcji, multum konkursów i wielki happening na Auli Spadochronowej - centralnym punkcie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Multimedia
Zobacz zdjęcia i filmy!
Poprzednia edycja
Zobacz co się działo!

7. edycja

W dniach 15-19 maja Szkoła Główna Handlowa znów będzie obchodzić męskie święto!

Nowy wymiar męskości? Czy istnieje jeszcze nieodkryta strona mężczyzny? Trzecia już edycja Men's Weeka po raz kolejny udowodni, że nasz świat posiada wiele wymiarów.

Przejażdżka Lamborghini? Czemu nie. Warsztaty barmańskie? Żaden problem. Biznes, sport, kultura i rozrywka, czyli wszystko to, czego potrzebujemy w swoim życiu - oto Men's Week w pigułce.

Pięć absolutnie energetycznych dni, wypełnionych warsztatami, konkursami i porywającymi występami. Pięć dni totalnie przepełnionych testosteronem i pozytywną energią, którą dostarczać będzie wielki happening na Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej. Pięć dni, w trakcie których każdy młody mężczyzna będzie mógł zainwestować w swój rozwój.

Złośliwcy mówią, że jedno nam w głowie. Udowodnijmy, że są w błędzie!

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia

Kreatywny, ambitny, młody i profesjonalnie podchodzący do postawionych przed nim zadań zespół. Projekt Men's Week tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem.

Działamy pod egidą Zrzeszenia Studentów Polskich – najstarszej i największej organizacji studenckiej Szkoły Głównej Handlowej. Wyróżnia nas jakość, o której świadczą realizowane przez nas cyklicznie projekty oraz współpracujący z nami partnerzy. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na www.zspsgh.pl.

Philips
Subway wkd Prochnik
Lech Eliza Fruit
beactive barbelo ifaa
kino kc silt paintball Aloha Entertainment
obolon udh
teatr dramatyczny moc2 manufaktura cukierków
aloha Buffo Escape Plan
F1Karting Golongboard Katalog Marzen
Kino Luna Krowarzywa Loża Dżentelmenów
Molecular Bartenders MGW CrossFit Runamageddon
Rbk CrossFit MOkotów Sinus Sport Teatr Współczesny
gawłowski tennis academy Urodama W5Arena
Future MGholding Chocolissimo
IFOTFS Akademia Uwodzenia Golf Parks Poland
whamaku
Wine4you Golf Park Dj Matka
Muza Vibe Vifon
Czerwone i Czarne DU-ZA MI-HA Lejdis Studio
Beer Fingers Teatr Capitol colors of coffee
AA Men Chipita BKKK Karate
Kino Luna Sam Smak Letmeout
Lab Sektor Profi Klub 22
ISDI MG TFSA
dlaStudenta.pl Radio Kampus Magiel
polibuda.info portalpraktyk.pl studentnews.pl
sgh tv